Nissan LEAF Запас ходу і заряджання

До 270 км в змішаному циклі (місто + траса) на одному заряді батареї.
До 390 км в міському циклі на одному заряді батареї.

NISSAN LEAF ЗБІЛЬШУЙТЕ СВІЙ ЗАПАС ХОДУ

Ваша автономність (відстань, яку ви можете проїхати між підзарядками батареї) може залежати від стилю та швидкості їзди, погодних умов і місцевості. Nissan LEAF пропонує два режими водіння, для збільшення запасу ходу і максимального використання можливостей вашого електромобіля.

РЕЖИМ «B»: ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ ГАЛЬМУВАННЮ

РЕЖИМ «B»: ВІДНОВЛЕННЯ ЕНЕРГІЇ ЗАВДЯКИ ГАЛЬМУВАННЮ

Серйозно налаштовані збільшити свою автономність? Тоді активуйте режим «B». Він забезпечує більш рекуперативне гальмування, яке заряджає акумулятор без зменшення потужності двигуна.

РЕЖИМ «ECO»

РЕЖИМ «ECO»

Виберіть режим «ECO», щоб обмежити потужність двигуна і заощадити енергію. Він також дещо збільшує рекуперативне гальмування, щоб збільшити вашу автономність. Щоб отримати максимальний кілометраж від вашого Nissan LEAF, використовуйте режими «B» і «ECO» одночасно.

ЯК ЗАРЯДИТИСЯ ЛЕГКА ЗАРЯДКА ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ

Є кілька способів зарядити ваш Nissan LEAF. Вдома та на роботі більшість власників електромобілів вибирають зарядний пристрій змінного струму. В дорозі? Наразі активно розвивається мережа загальнодоступних зарядних станцій, крім того, зростає кількість швидких зарядних пристроїв, що забезпечують швидке заряджання до 80% ємності всього за 60 хвилин.

ЗАРЯДКА ЗМІННИМ СТРУМОМ: ВДОМА, В ОФІСІ АБО В ДОРОЗІ

ЗАРЯДКА ЗМІННИМ СТРУМОМ: ВДОМА, В ОФІСІ АБО В ДОРОЗІ

7 год 30 хв - повна зарядка батареї Nissan LEAF, щоб проїхати до 270 км в змішаному циклі (місто + траса).

Два зарядних кабелі забезпечують всі необхідні варіанти зарядки, вдома або в дорозі. За допомогою домашнього зарядного кабелю ви можете підключитися до звичайної розетки на 220V та легко зарядитися за ніч практично де завгодно. Кабель 240V Type1 підключається до спеціального зарядного пристрою змінного струму вдома, на роботі або в дорозі.

ШВИДКА ЗАРЯДКА 480V: В ДОРОЗІ

ШВИДКА ЗАРЯДКА 480V: В ДОРОЗІ

60 хвилин - швидка зарядка батареї Nissan LEAF від 20% до 80% заряду.

Найшвидший спосіб зарядки. Наразі налічується вже більше 300 загальнодоступних станцій швидкої зарядки по всій Україні, тож ви можете без проблем підзарядитися під час більш тривалої подорожі.

ІДЕАЛЬНА ПОДОРОЖ — ЦЕ ПРОСТО ДЕ І КОЛИ ЗАРЯДЖАТИСЯ

З усіма інструментами, що активуються одним натисканням кнопки, життя з Nissan LEAF стає таким легким. Складіть карту своєї подорожі, знайдіть усі зарядні станції на шляху та отримайте доступ до всієї необхідної інформації, навігації, новин та розваг за допомогою наших додатків.

Підзарядитися тепер можна швидко та легко завдяки великій кількості загальнодоступних зарядних станцій, що забезпечують різні варіанти зарядки.

  • Точки швидкої зарядки. Найшвидший спосіб зарядки. Щоб зарядити Nissan LEAF потрібно не більше часу, ніж на те, щоб перекусити та випити кави.
  • Громадські пункти зарядки. Вони можуть пропонувати безкоштовну або платну зарядку.
  • EV дилери Nissan. Ви можете отримати можливість зарядити свій Nissan LEAF у спеціалізованих дилерських центрах Nissan в Україні (за умови наявності зарядних пристроїв).
БРОШУРИ