КУЗОВНИЙ СЕРВІС

Записатися на сервіс on-line
або за номером телефона

+380986083333

 

Пропонуємо:

 • Кузовний ремонт будь-якої складності;
 • Комп'ютерний підбір фарб;
 • Видалення подряпин;
 • Ремонт сколів кузова;
 • Видалення вм'ятин;
 • Антикорозійна обробка днища;
 • Фарбування дисків;
 • Фарбування кузова;
 • Ремонт бампера;
 • Відновлення геометрії кузова;
 • Полірування кузова;
 • Заміна автомобільного скла.

Зателефонуйте за номером телефону та отримайте
БЕЗКОШТОВНУ консультацію та  попередню калькуляцію вартості.

+380986083333

Використовуємо сучасне обладнання. На всі виконанні роботи діє гарантія.
Кращій кузовний сервіс в Черкасах – це ТОВ «МЕТКА».

Видалення подряпин
Видалення подряпин
Ремонт сколів кузова
Ремонт сколів кузова
Видалення вм'ятин
Видалення вм'ятин
Подряпини кузова

Подряпини кузова

Говорячи про видалення сколів, вм’ятин, подряпин і тріщин варто відзначити, що вони можуть бути як поверхневими, так і глибокими.

Поверхневі похибки максимально невинні, якщо помітить їх одразу. За рахунок чого можна уникнути додаткового фарбування. Це відмінний варіант для тих, хто має авто з оригінальним ЛКП та щоразу витрачає величезну кількість часу на підбір кольору.

А ось глибокі пошкодження часто потребують реставрації деталі та подальшого перефарбовування. Такий метод застосовують дуже рідко і лише у разі повної реставрації кузова. Він займає багато часу, але дозволяє виконати роботу найбільш якісно.

Запис на сервіс
Подряпини фар

Подряпини фар

Вже більше ніж два десятки років виробники застосовують пластик для виробництва автомобільної оптики, тому період експлуатації значно зменшується. Поліровка фар дає можливість збільшити прозорість від матовень і замутнень, щоб покращити освітлення дороги.

Погіршення світлопропускної здатності може призвести до низки наслідків. Насамперед це збільшення кількостей ДТП, якщо не бачиш дороги. 

Проводити полірування рекомендується через 5-10 років після початку експлуатації. Це відноситься до дорогих машин, насправді ж термін може бути набагато меншим. Якщо помітили, що одна з фар почала тьмяніти, краще відразу звернутися до фахівця.

Запис на сервіс
Ремонт сколів кузова

Ремонт сколів кузова

Кожен водій помічає сколи на кузові свого автомобіля. Насправді це неминуче для кожного автомобіля, який інтенсивно експлуатується не лише у місті, а й за його межами. Подряпини і відколи на кузові з'являються не тільки від ударів об інші автомобілі або предмети, а й під час руху від каменів, що летять. Такі сколи найчастіше з'являються на арках, порогах та нижніх частинах дверей кузова машини.

Запис на сервіс
Видалення вм'ятин

Видалення вм'ятин

Ми застововуємо як класичний метод видалення вм'ятин, так й PDR - видалення вмятин без фарбування.
PDR метод - застосовується для ремонту вм’ятин утворених градом, падінням гілок дерев, слідів ударів, чи інших вм'ятин на автомобілі. При витягуванні вм’ятин застосовується не покраска чи шпаклівка, а спеціальні інструменти. Ми витягуємо вм’ятини практично на усіх елементах кузова.

Запис на сервіс
Обробка днища
Обробка днища
Фарбування дисків
Фарбування дисків
Фарбування кузова
Фарбування кузова
Антикорозійна обробка днища

Антикорозійна обробка днища

Антикорозійка або антикор - це процедура, яка повинна проводиться завчасно, оскільки її зміст в запобіганні розвитку процесів корозії, а не усунення їх наслідків.

Антикорозійну обробку доцільно проводити в разі, коли автомобілю більше трьох років і власник розраховує продовжувати його використовувати з перспективою подальшого продажу. Справа в тому, що заводського антикора вистачає на строк до 3 років.

Запис на сервіс
Фарбування

Фарбування

Ми використовуємо професійне обладнання і якісні матеріали, стійкі до зовнішніх факторів (вигоряння фарби, стирання лаку, стійкість до реагентів). Якісна шпаклівка, грунтовка, базова фарба і лаки з поліруванням. Крім класичної фарбування робимо тришарове фарбування (перламутр), металік, добавки ксералік, покриття м’яким або жорстким лаком.

Робимо повне та локальне фарбування.

Запис на сервіс
Ремонт бампера
Ремонт бампера
Відновлення геометрії кузова
Відновлення геометрії кузова
Полірування кузова
Полірування кузова
Ремонт бампера

Ремонт бампера

Ми здійснимо швидкий та якісний ремонт бампера за допомогою термічного зварювання пластику. Професіоналізм наших майстрів плюс унікальна технологія гарантують надійність та довговічність готового виробу. Ми легко усунемо:

 • тріщини,
 • сколи пластику та інші пошкодження,
 • навіть відновимо втрачені пластикові кріплення бампера.
Запис на сервіс

Відновлення проводиться за допомогою сучасного спеціалізованого обладнання – стапеля, або в народі – авторобота.
Стапель дозволяє виправляти пошкодження будь-якого ступеня складності і відновлювати початкові форми автомобіля. Під час проведення відновлювальних робіт кузов автомобіля закріплюється на спеціальній платформі, після чого проводиться захоплення та обробка пошкодженої ділянки.
Результатом даної процедури є гарантоване відновлення стандартної геометричної форми кузова.

Запис на сервіс
Заміна скла
Заміна скла
Заміна автомобільного скла — гарантія якості та безпеки! Щоб відремонтувати або замінити автомобільне скло, телефонуйте за номером +38 98 608 33 33 або запишіться на сервіс онлайн. Дізнатися вартість сервісу. Записатися на сервіс .

Покраска нових деталей без ремонту та рехтовки

Записатися на сервіс on-line
або за номером телефона

+380986083333

 

БРОШУРИ