Технічне обслуговування і ремонт

Записатися на сервіс on-line
або за номером телефона

+380986083333

 

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ NISSAN ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Усі майстри Nissan пройшли спеціалізоване навчання та гарантують високу якість обслуговування вашого автомобіля.

Вони використовують оригінальні запасні частини Nissan, які відповідають найвищим критеріям якості. Запасні частини з такими самими специфікаціями встановлюють на нові автомобілі Nissan на конвеєрі.

І пам'ятайте, що проведення технічного обслуговування в офіційного дилера Nissan дозволяє продовжити дію програми технічної допомоги на дорогах Nissan Assistance на 1 рік до наступного регламентного обслуговування, навіть після закінчення терміну гарантії на автомобіль.

Регламентне обслуговування та ремонт проводяться дилерами Nissan з використанням оригінальних запасних частин Nissan. На роботи та запасні частини діє гарантія 12 місяців.

ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД

Всі автомобілі повинні відповідати мінімальним нормам безпеки і допустимого рівня вмісту CO/CH у вихлопі нормам токсичності.

Якщо вік вашого Nissan 3 роки або більше, вам необхідно проходити регулярний технічний огляд. Мета огляду — переконатися у справності всіх систем вашого автомобіля, його безпеці та відповідності екологічним вимогам законодавства.

Ми можемо проводити не тільки технічне обслуговування, а й організувати попередній технічний огляд вашого Nissan, щоб забезпечити проходження технічного огляду.

ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ВІКОМ ПОНАД 3 РОКИ

Nissan виконує обслуговування автомобілів і після завершення гарантії, щоб ви могли відчувати впевненість за кермом протягом всього терміну володіння!

Записатися на сервіс on-line
або за номером телефона

+380986083333

 

Ремонт авто Nissan

Сервіс Ніссан у Черкасах виконує гарантійний та післягарантійний ремонт будь-якої моделі Nissan. Кваліфіковані майстри пройшли навчання у представників бренду та досконало знають про особливості кожного автомобіля. Всі роботи виконуються відповідно до технічних норм, а використання сучасного обладнання дозволяє усунути несправності у стислі терміни. Одна з основних переваг офіційного СТО Nissan – гарантія на проведені роботи та встановлені деталі, що підтверджує професіоналізм наших майстрів і високу якість обслуговування. Ми пропонуємо:

Доукомплектація автомобіля Nissan

Установка додаткового обладнання дозволяє змінити зовнішній вигляд автомобіля, вдосконалити та зробити його максимально комфортним. Ми допомагаємо налаштувати Nissan відповідно до ваших потреб:
 • установка сигналізації, замків блокування МКПП і АКПП, мультимедійних систем;

 • установка паркувальних систем, систем кругового огляду, камер заднього виду, відеореєстраторів, GPS трекерів та інших аксесуарів;

 • установка шумоізоляції автомобіля;

 • тонування, обклеювання автомобіля бронеплівкою, термальною плівкою.

Записатися на сервіс on-line
або за номером телефона

+380986083333

 

Діагностика автомобіля Nissan

Діагностика автомобіля дозволяє максимально точно оцінити його технічний стан і виявити несправності. Ми проводимо діагностику основних вузлів, агрегатів, електронних систем і датчиків за допомогою сучасного обладнання та спеціальних програм:
 • регламентне технічне обслуговування (ТО Ніссан);

 • діагностика ходової частини на діагностичній лінії SDL;

 • діагностика системи кондиціонування;

 • перевірка стану акумулятора;

 • перевірка рівня масла у двигуні;

 • перевірка рівня рідини гідропідсилювача;

 • перевірка стану та рівня гальмівної рідини;

 • перевірка стану фільтра повітря;

 • перевірка стану фільтра повітря салону.

 

Записатися на сервіс on-line
або за номером телефона

+380986083333

 

Ремонт ходової частини

Погане дорожнє покриття й агресивна манера керування сприяють зносу ходової частини автомобіля, що може призвести до аварійної ситуації. На станції техобслуговування Ніссан ВІДІ Санрайз ви можете замовити діагностику та професійний ремонт ходової частини. Спочатку ми проводимо комплексну перевірку ходової, щоб точно виявити несправність і почати ремонт:
 • ремонт ходової частини Ніссан;

 • ремонт двигуна, трансмісії, стартера, генератора, рульової рейки Ніссан;

 • промивка паливної системи Ніссан;

 • проточка гальмівних дисків Ніссан;

 • заправка кондиціонера Ніссан та інші види робіт.

 

Шиномонтаж в офіційному сервісі Nissan

Роботи з шиномонтажу також варто довірити професіоналам. Це допоможе запобігти неправильній установці шин на диски, уникнути розриву борту шин, подряпин на дисках та інших наслідків.
Фахівці нашого сервісу виконують якісний шиномонтаж, піклуючись про безпеку та комфорт клієнтів: виняткова точність балансування, оцінка ступеня зносу, демонтаж і монтаж колеса, перевірка тиску в шинах відповідно до рекомендацій виробника.
 

Записатися на сервіс on-line
або за номером телефона

+380986083333

 

Заміна масла

Заміна масла

У будь-якому двигуні автомобіля використовується кілька робочих рідин, які виконують певні завдання. Однією з таких рідин є масло.
Масло:
 знижує тертя між складовими елементами двигуна;
 відводить від них тепло;
 а також омиває частини двигуна, за рахунок чого прибирає з робочих поверхонь сміття і продукти зносу, від чого напряму залежить ресурс двигуна.

Масло – досить складна за складом рідина, що складається з мінеральної або синтетичної основи, їх суміші (так звані напівсинтетичні масла), а також пакету присадок, які надають мастильному матеріалу певні властивості.

При роботі масло поступово виробляє ресурс і втрачає властивості. А оскільки ця рідина грає важливу роль, то потрібно періодична її заміна.

Заміна масла
Чистка бензинових форсунок

Чистка бензинових форсунок

Бензинові форсунки є невід’ємною складовою кожного автомобіля. Від їх справності залежить працездатність двигуна, витрати палива і загальна продуктивність силового агрегату.
З часом бензинові форсунки виходять з ладу, що призводить до виникнення різноманітних порушень у роботі двигуна – проблеми із пуском (холодним чи гарячим), зниження потужності, нерівномірна робота на холостому ходу, «провали» при розгоні та інше.

Причиною забруднення форсунок є важкі фракції, що містяться у бензині будь-якої якості. До найбільшого забруднення схильні автомобілі, на яких встановлене газове обладнання, так як запуск двигуна у такій системі відбувається за допомогою бензину з поступовим переходом на скраплений газ. Такі відкладення осідають на розпилювачах паливних форсунок, зменшуючи тим самим їх прохідну можливість.

Запис на сервіс

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

Записатися на сервіс on-line
або за номером телефона

+380986083333

 

Післягарантійне обслуговування автомобілів Nissan

Ми подбаємо про ваш Nissan навіть після закінчення гарантійного терміну. Своєчасне регулярне ТО та ремонтні роботи з використанням оригінальних запчастин і стандартів виробника, відмітка про проходження ТО у сервісній книжці – скористайтеся всіма перевагами офіційного сервісу Ніссан.

БРОШУРИ